REMY MARTIN

Koniak Remy Martin

Jedna z najbardziej znanych i popularnych marek - koniak Remy Martin - w różnych butelkach oraz przystępnych cenach dostępny na naszej platformie. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty w tej kategorii. Wybierz najlepszy dla siebie koniak Remy Martin i zamów online z szybką dostawą do domu.

Historia Rémy Martin

Od 1724 roku dom koniakowy Rémy Martin jest uosobieniem apelacji Cognac Fine Champagne. Owocem prestiżowych regionów - Grande Champagne oraz Petite Champagne - jest koniak mający wyjątkowy potencjał starzenia. Szacunek do ziemi, utrzymanie destylarni w rodzinnych rękach i ciągłe dążenie do doskonałości, pozwoliło kontynuować działalność od niemal trzech stuleci. Dzięki osiągniętemu mistrzostwu i wielopokoleniowej tradycji Dom Rémy Martin produkuje dzisiaj znakomite koniaki wyróżnione tytułem Fine Champagne Cognac, takie jak Rémy Martin XO, Rémy Martin 1738 Accord Royal oraz Rémy Martin V.S.O.P.

Produkcja koniaku Rémy Martin:

  • Do produkcji wykorzystywane winogrona szczepów Ugni Blanc (ponad 95% eaux-de-vie) oraz Folle Blanche i Colombard z regionów Petite Champagne i Grande Champagne.
  • Powolna, podwójna destylacja w małych, miedzianych alembikach
  • Unikalna apelacja Fine Champagne
  • Leżakowanie w beczkach z francuskiej dębiny Limousin
Filtry
299PLN 899PLN

OBSŁUGA KLIENTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 380 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl