GLENFARCLAS

Whisky Glenfarclas

Na naszej platformie znajdziecie wiele różnych butelek znanej szkockiej marki whisky Glenfarclas. Dostępny asortyment znaduje się poniżej w możliwie niskich cenach. Zapraszamy do składania zamówień na naszej platformie. Szybka realizacja i dostawa w dowolne miejsce w Polsce. Przekonaj się i zamów online.

Szkocka Whisky Glenfarclas

Destylarnia powstała w 1836 roku i od sześciu pokoleń, a dokładnie od 1865 roku należy do rodziny Grant. Wyróżniającą rzeczą od innych destylarni jest sposób produkcji, bowiem jako jedyna w Szkocji stosuje tradycyjną metodę podgrzewania alembików płomieniem. Whisky produkuje sześć kotłów destylacyjnych co pozwala uzyskać około 3 milionów rocznie czystego alkoholu. Glenfarclas w swoim posiadaniu ma 50 tysięcy beczek, gdzie większość to beczki po sherry (głównie Oloroso). 

Glenfarclas produkuje takie whisky jak:

- Single Malt, dostępne w rocznikach 10yo, 12yo, 15yo, 17yo, 21yo, 25yo, 30yo, 40yo. Do starzenia używane są jedynie beczki pierwszego i ponownego napełnienia. 

- Seria Family Cask, w ofercie destylaty począwszy od 1953 roku, butelkowane z pełną mocą beczki (cask strenght). To limitowane edycje, które zadowolą każdego wymagającego klienta. Każda butelka ma swój unikalny charakter, posiadającą głębię smaków i aromatów, które idealnie ze sobą współgrają.

Glenfarclas to szkocka whisky charakteryzująca się najwyższą jakością w połączeniu z wyjątkowym, niepowtarzalnym smakiem.
Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i znajdź odpowiednią dla butelkę dla siebie. 


 

Filtry
199PLN 3799PLN

OBSŁUGA KLIENTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 380 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl