ABUELO

Rum Abuelo

Te niezwykłe rumy pochodzą z rąk doświadczonych gorzelników z Varela Hermanos. Ta rodzinna firma swoje początki sięga aż od 1908 roku, kiedy to Don José Varela założył w mieście Pesé pierwszą cukrownię w niedawno powstałej Republice Panamy.  Niewątpliwie jakość to znak rozpoznawczy dla tej marki, ale również jej tajna broń w postaci dojrzałego rumu. Wiedza i wysokie standardy tej 100-letniej firmy są poświęcone stworzeniu linii niezwykłych, starzejących się rumów sprzedawanych pod nazwą Ron Abuelo.  Abuelo oznacza po hiszpańsku „dziadek”, a wizerunek starca na etykietach odzwierciedla istotę tej marki czyli dziedzictwo i tradycję. 

Rumy Abuelo

Rumy powstają poprzez staranne połączenie dwóch stylów rumu: lekkiego, czystego rumu destylowanego do wyższej zawartości oraz aromatycznego rumu bazowego o odważnych, egzotycznych smakach. Starannie wykonane i starzone w dębowych beczkach, które wydobywają nuty wanilii i karmelu dzięki czemu końcowy rezultat to bogaty i pachnący i oferuje subtelne, złożone smaki, których nie ma w zwykłych rumach. Ta troska i dbałość o jakość skutkuje kolekcją rumów, które wykazują zarówno głębię, jak i niezwykłą pijalność.

W destylarni prowadzona jest ścisła kontrola jakości za pomocą wyrafinowanego sprzętu laboratoryjnego, i stale pilnowany jest profil aromatu i smaku, aby zapewnić spójność pomiędzy każdą z marek Ron Abuelo: Anejo, 7 Anos, 12 Anos i Centuria. Każdy z czterech profili  Ron Abuelo oferuje inne doświadczenie, wyjątkową osobowość i charakter, ale za to wszystkie wyrażają pasję rodziny do produkcji najlepszego dojrzałego rumu.
Filtry
91PLN 420PLN

POMOC EKSPERTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 180 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl