WINO BEZALKOHOLOWE

Wino bezalkoholowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wina bezalkoholowe, które są najlepszym odpowiednikiem do zastąpienia go winem tradycyjnym. Wina bezalkoholowe są świetną alternatywą dla tradycyjnych win. Dostarczają nam szczególnie lubianych aromatów oraz walorów smakowych, które są bardzo podobne do win, które zawierają w sobie zawartość alkoholu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą spożywać alkoholu.

Wino bezalkoholowe

Bezalkoholowe wina na bazie soku

Wina bezalkoholowe są wytwarzane na bazie soku z winogron i nie tylko. Wszystko odbywa się również za sprawą redukcji, odfiltrowania bądź odparowania alkoholu w trunku, który powstaje już podczas fermentacji. Przyjmuje się czynności, w których pozbywa się alkoholu z wina, która polega na uzupełnianiu trunku moszczem.

Wino bezalkoholowe to jeden lubianych napojów gdy nie możemy pić wina alkoholowego. Przykładowo dla Pań w ciąży lub gdy prowadzimy samochód to takie wino bezalkoholowe będzie idealne. Poznaj różne rodzaje tego wina.

Wino bezalkoholowe 0%

Wino kochamy w głównej mierze przede wszystkim za bogaty bukiet smakowy. Wina bezalkoholowe, które są dostępne w naszej ofercie, dają bardzo szerokie pole, jeżeli chodzi o wybór. Mogą Państwo wybrać swoje ulubione wino białe, różowe lub wino czerwone, które zawierają 0% zawartości alkoholu w sobie. W tej chwili dostępne są wina słodkie, a nawet półsłodkie czy bardziej wytrawne. Każdy znajdzie swój ulubiony wariant, zwłaszcza jeżeli przytrafi się sytuacja, w której zechcemy tradycyjnie zwieńczyć ją toastem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zapytań, na które udzielimy wszelkich informacji. Nasza firma realizuje zamówienia rzetelnie i ekspresowo. Zajmujemy się zaopatrzeniem klientów indywidualnych, ale także wszelkiego rodzaju imprez firmowych, okolicznościowych, jak również barów oraz restauracji.

Zamów dla siebie najlepsze dostępne wino bezalkoholowe z naszego asortymentu. Posiadamy wiele różnych odmian, butelek oraz krajów pochodzenia. Spróbuj i ciesz się smakiem wina gdy nie możesz spożywać tradycyjnego wina z alkoholem. Pośród win bezalkoholowych częstymi są też wina musujące znane po prostu jako szampany lub szampany dla dzieci. 

Sprawdzajcie na bieżąco naszą ofertę gdyż często się zmienia i jest rozszerzana. To czego jednego dnia nie dostaniesz może pojawić się w kolejnych. Dodaj naszą stronę alkoholeswiata24.pl do ulubionych lub zakładek w przeglądarce
Filtry
Kolor
Smak
Rodzaj
Kraj
21PLN 58PLN

POMOC EKSPERTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 180 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl