JACK DANIEL'S

Whisky Jack Daniel's

Znana i ceniona na całym świecie whiskey burbon Jack Daniel's wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i ma długą, ponad 100 letnią historię. Na przestrzeni lat wyprodukowano wiele różnych rodzajów whisky Jack Daniel's w bardzo różnych butelkach. Sporo z nich znajduje się w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w tej kategorii.

Amerykańska whiskey bourbon Jack Daniel's

Rozpoznawana na całym świecie ze względu na wyróżniającą się czarną etykietę i kwadratową butelkę, whisky Jack Daniel's stała się kultowym amerykańskim symbolem. Destylarnia Jacka Daniel'sa jest najstarszą zarejestrowaną destylarnią w Stanach Zjednoczonych!
W 1863 roku Daniel's zaczął produkować whisky w Lynchburgu w stanie Tennessee. Kluczem do sukcesu whisky, jak wierzył było to, że robiono ją z chłodnej, czystej, pozbawionej żelaza źródlanej wody z jaskini na terenie posiadłości. Do dziś Jack Daniel's jest wytwarzany tylko z tej wody a  na zewnątrz jaskini stoi posąg samego pana Jacka Daniel'sa, czuwającego nad źródłem swojego sekretnego składnika.
Filtry
10PLN 2990PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?