CHIVAS

Whisky Chivas

Znana, ceniona i lubiana na całym świecie nie tylko przez koneserów szkocka marka whisky Chivas dostępna w wielu różnych butelkach oraz odmianach na naszej platformie. Sprawdź dostępne produkty w naszym asortymencie i zamów wybrane już teraz z bezpośrednią dostawą.

Szkocka whiskey Chivas i jej historia

Założona w 1786 roku Strathisla jest najstarszą działającą destylarnią w regionie Highlands. Położona w regionie Speyside była to pierwsza destylarnia należąca do Chivas Brothers i do dziś Strathisla Single Malt jest sercem każdej mieszanki Chivas Regal.

W XIX-wiecznym Aberdeen Bracia Chivas zaczęli eksperymentować z niektórymi starymi whisky wystawionymi w piwnicy swojego sklepu spożywczego był to wizjonerski akt, który później na zawsze zmienił historię Chivas Brothers. Bracia Chivas byli uosobieniem harmonijnej mieszanki whisky którą produkowali.  I tak zgodnie z tradycją ojca i dziadka, którzy poświęcili swoje życie branży szkockiej whisky, Colin Scott został w 1989 roku mistrzem blendera. Od tego czasu jest strażnikiem gładkiego stylu Chivas Regal a każda whisky Chivas Regal ma swoją unikalną recepturę i wybór wielu starzonych whisky, co nadaje im niepowtarzalny charakter, smak i doznania smakowe.
Filtry
29PLN 1299PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?