GLENFIDDICH

Whisky Glenfiddich

Bardzo znana na świecie marka szkockiej whisky Glenfiddich to synonim jakości i najlepszego smaku. Doceniana w różnych konkursach przez znawców i smakoszy tego alkoholu. Zobacz dostępny asortyment whisky Glenfifddich na naszej platformie i wybierz najlepszą dla siebie butelkę w przystępnych cenach. Szybka realizacja i dostawa w dowolne miejsce w kraju.
WHISKY GLENFIDDICH 12YO 40% 0,05L
5010327007359

Szkocka whisky Glenfiddich - informacje


Destylarnia została założona w 1886 roku przez Williama Granta w Dufftown, w sercu Speyside. Do dziś jest uważana za jedną z najbardziej znanych - zwłaszcza ze względu na wysokiej jakości whisky. Pierwsze krople destylatu w Glenfiddich popłynęły 25 grudnia 1887 roku. Od tego czasu receptura i tradycyjny sposób produkcji pozostają niezmienione, dzięki czemu ten single malt jest tak wyjątkowy.

To najczęściej nagradzana whisky single malt na świecie. Niezrównany smak i aromat Glenfiddich jest rezultatem leżakowania między innymi w beczkach po sherry, amerykańskim burbonie czy też w beczkach po karaibskim rumie. Do jej produkcji niezmiennie używane są trzy składniki: najwyższej jakości jęczmień, drożdże i krystalicznie czysta woda z podziemnego źródła Robbie Dhu.

Filtry
17PLN 2699PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?