BENROMACH

Whisky Benromach

Świetna i popularna na świecie szkocka whisky Benromach dostępna w wielu różnych butelkach na naszej platformie w przystępnych cenach. Zobacz cały nasz asortymen i wybierz swoją ulubioną. Zamów już teraz online z dostawą do domu lub swojego biura.

Szkocka whiskey Benromach i jej historia

Benromach tradycyjna destylarnia ze Speyside należąca do rodziny miłośników whisky, którzy chcieli robić single malt we właściwy sposób z prawdziwym charakterem. Podstawą ducha destylarni do dbanie o prostotę. Garstka gorzelników polegała całkowicie na wiedzy i zmysłach, co pozwalało im stworzyć najlepszą ręcznie robioną whisky. Speyside single malt dojrzewał wyłącznie w beczkach pierwszego napełnienia, o subtelnie dymnym charakterze. Potrzeba było tylko czterech składników – jęczmienia, wody, drożdży i ludzkiego dotyku. Wszystkie beczki destylarni są ręcznie napełniane, indywidualnie ważone, szablonowane ręcznie i przechowywane w tradycyjnych magazynach. Dlaczego? Ponieważ w Benromach wierzy się że ręczne wytwarzanie whisky gwarantuje prawdziwy charakter. Jeśli gustujesz w szkockich sprawdź koniecznie markę Macallan, która dostępna jest u nas w wielu różnych butelkach i edycjach.
Ciekawią Cię mało znane smaki i alkohole. Wypróbuj absynt lub inne mocne napoje alkoholowe dostępne na naszej platformie.
Filtry
214PLN 11900PLN

OBSŁUGA KLIENTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 380 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl