WÓDKI ZBOŻOWE

Wódki zbożowe

Wódka zbożowa to jeden z najczęściej spotykanych i najbardziej popularnych rodzajów wódek! Widać to także po naszym asortymencie. W tej kategorii znajdziecie co najmniej kilkadziesiąt różnych wódek zbożowych od różnych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią, a my zadbamy o profesjonalne doradztwo oraz dostawę pod same drzwi.
WÓDKA ABSOLUT ELYX 0,7L 42,3%
7312040217014

Wódka zbożowa

Na rynku polskim i nie tylko wódki zbożowe to jedna z najbardziej popularnych odmian. Większość produkowanych wódek wytwarzane są właśnie z różnych zbóż. Swego czasu, gdy w sklepach półki świeciły pustkami jedną z bardziej popularnych wódek była "Wódka Żytnia". Dziś ten wybór jest oczywiście o wiele większy. Nie tylko w tradycyjnych sklepach stacjonarnych ale również w sklepach internetowych.

Polska wódka znana jest od niepamiętnych czasów na całym świecie. Produkowana była od zawsze głównie na bazie zboża oraz ziemniaków. Tradycyjne wódki powstawały z surowców takie jak między innymi pszenica, żyto, owies, jęczmień i ziemniaki. Co ciekawe wszystkie muszą być uprawiane na terenach Rzeczypospolitej, jeżeli mają otrzymać miano Polskiej Wódki. Jeżeli chodzi o samą produkcję, to bardzo ważny jest dobór składników, ponieważ ma to ogromne znaczenie i wpływ na jej walory smakowe i zapachowe. Żyto doskonale odnajduje się w polskim klimacie i warunkach glebowych. Dlatego jest jednym z najbardziej powszechnie wykorzystywanych składników do produkcji wódki. Na 100 kg ziaren, powstaje aż około 30 litrów czystego spirytusu. W tej chwili wódki zbożowe potrafią przybrać unikalną wersję, a dzieje się tak przez pryzmat tego, że coraz bardziej kładzie się nacisk na jakość surowców, jak również różne kompozycje. Cała sztuka polega na tym, że umiejętne skomponowanie i mieszanie składników, kształtuje charakter wódki.

Najbardziej popularne wódki zbożowe

Na rynku polskim i zagranicznym wódki zbożowe to jedna z najbardziej popularnych odmian. Większość produkowanych wódek wytwarza się z różnych zbóż. Swego czasu, gdy w sklepach półki świeciły pustkami jedną z bardziej popularnych wódek była Wódka Żytnia. Żyto jest najbardziej popularnym surowcem do produkcji Polskiej Wódki. Dziś wybór jest o wiele większy. Nie, tylko jeżeli chodzi o sklepy tradycyjne, ale również internetowe, które są coraz częściej wybierane przez konsumentów.

Poniżej znajdziecie przykładowe, najbardziej popularne wódki zbożowe znajdujące się w naszym asortymencie. Ich popularność potwierdza zainteresowanie klientów.


Wódka Adam Mickiewicz
Absolut
Absolwent
Wódka Biały Bocian
Wódki Belvedere
Wódki zbożowe Bols
Wódka Wyborowa - różne rodzaje i butelki
Wódki Żubrówki w różnych odmianach i wielkościach
Wódka Żołądkowa w różnych odmianach oraz pojemnościach butelek
Wódka Wataha

Oczywiście to nie wszystkie dostępne wódki zbożowe. Jest ich o wiele więcej dlatego zachęcamy do przejrzenia całości naszego asortymentu. Na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie, a w szczególności ulubione wódki zbożowe.
Filtry
9PLN 2890PLN

OBSŁUGA KLIENTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl


OBSŁUGA KLIENTÓW ZAGRANICZNYCH: 
Customer Service / Kundendienst / Servizio clienti
Pn - Pt
9:00 - 16:00
+48 725 175 005


SPRZEDAŻ HURTOWA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 724 380 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl