MOET & CHANDON

Szampan Moet & Chandon

Najbardziej uwielbiany szampan świata od 1743 roku

Jeśli francuska sztuka życia, pełna rozmachu, stylu, mocy uwodzenia i światowego blasku, potrzebuje ikony, jest nią niewątpliwie szampan Moet & Chandon. Od niemal trzech wieków towarzyszy wielkim i podziwianym ludziom - aktorom, biznesmenom, gwiazdom sportu, arystokratom. To niesamowity szampan, który każdą wyjątkową chwilę dopełni swoim niepowtarzalnym smakiem i uczyni ją jeszcze bardziej wyjątkową i niezapomnianą. 
Niesamowity, pełny elegancji i szyku szampan zabierze Cię w niezwykłą podróż smaków, pobudzi zmysły i pozostanie w pamięci na długo.

Historia szampana Moet & Chandon


Wszystko zaczęło się w roku 1743, gdy znany kupiec winiarski i pasjonat win Claude Moet postanowił założyć dom szampański w miejscowości Epernay. Moet miał ambicję, by prężnie rozwijającą się epokę uczynić jeszcze lepszą, a artystokrację uwieść nowymi, pełnymi elegancji smakami. Jego niezwykły talent szybko został doceniony. W 1748 roku szampany Moet trafiły na dwór króla Francji, Ludwika XV, gdzie słynna Madame de Pompadour stała się ich wielką wielbicielką. W ciągu następnych kilkunastu lat szampan zyskał sławę w innych dworach europejskich, także w Polsce. Do dziś szampan jest tworzony zgodnie z tradycjami, jest synonimem luksusu i numerem jeden wśród szmpanów na świecie.

Inne dostępne produkty z linii szampanów Moet Chandon

W naszym sklepie online znajdziecie także inne rodzaje i butelki tego niezwykle znanego i lubianego szampana:

SZAMPAN MOET CHANDON IMPERIAL BRUT 12% 0,75L

SZAMPAN MOET CHANDON BRUT IMPERIAL 12% 0,375L

SZAMPAN MOET CHANDON ICE IMPERIAL ROSE 0,75L

SZAMPAN MOET CHANDON BRUT IMPERIAL 0,2L 12%

SZAMPAN MOET CHANDON NECTAR 0,75L 12,5%

SZAMPAN MOET & CHANDON ROSE 12% 0,75L

Nie tylko szampan Moet & Chandon Ice Imperial!

W zależności od tego czy pasuje wam konkretnie ten produkt czy też szukacie innego zachęcamy was do zobaczenia innych kategorii oraz produktów. Posiadamy bardzo szeroki wybór wina i szampanów oraz mocniejszych alkoholi jak wódka czy rum. W naszej ofercie znajdziecie także brandy, koniaki oraz giny. Dodatkowo kremy i likiery, z których możecie zrobić przepyszne drinki. Wszystko to w możliwie niskich cenach. 

Filtry
69PLN 500PLN

POMOC EKSPERTA:

Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020
biuro@alkoholeswiata24.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA:

+48 724 180 005
mpacuk@fire-ice-alkoholeswiata.pl