Rum Dictador 2 Masters Despagne 1980 37YO 0,7l 45%
Wybierz:
Kraj :Columbia
Gatunek :Złoty/Gold

RUM DICTADOR 2 MASTERS DESPAGNE 1980 37YO 0,7L 45% COLUMBIA 

37-letni rum Dictador z pojedynczej beczki z rocznika 1980, wykończony w beczkach po sherry, a następnie wysłany do Despagne, Entre-deux-Mers, Bordeaux, Francja. Rum spędził 6 miesięcy w tej beczce, pierwotnie wypełnionej czerwonym winem Château Mont Pérat Bordeaux, jednym z flagowych produktów tej rodziny Despagne.

W okresie dojrzewania: Francis cooper, beczka Selmer, lekkie ciepło, wykonane z mieszanki drewna dębowego pochodzącego z lasów północno-wschodniej Francji, Niemiec, Szwajcarii i Austrii.

Aromat: c
iemne, dojrzałe owoce z czerwonego wina Château Mont Pérat Bordeaux pojawiają się jako połączenie jeżyn, suszonych wiśni i sosu z borówek, miękkiego syropu klonowego z dodatkiem sherry i ziaren wanilii z Madagaskaru; bardzo skomplikowane.

Podniebienie: Przytłaczające połączenie ciemnych owoców i słodkiego rumu, nadając mu wielowarstwową konsystencję w ustach z mnóstwem suszonych owoców i wpływami wina. Wykończenie jest wspaniałe i ma akcenty francuskiego kosza z owocami na wsi z bogatym charakterem dębu z dodatkiem sherry.

Kolor:  Głęboki i prawie atramentowo-brązowy rum o ultra wysokiej lepkości i błyskach złotego brązu na brzegach.

Kupujący ten produkt kupili także: