WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK AIR INK 0,7L 40%WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK AIR INK 0,7L 40%
WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK AIR INK 0,7L 40%
WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK AIR INK 0,7L 40%
Wybierz:
Rodzaj whisky :Blended Whisky
Kraj :Szkocja
Beczka:Bourbon
Smak whisky:Torfowa

Whisky Johnnie Walker Black 12YO Warsaw Tatoo Air Ink

Nowa, limitowana wersja Whisky Johnnie Walker Black 12YO Warsaw Tatoo Air Ink jednej z najchętniej kupowanych i najpopularniejszych szkockich whisky Johnnie Walker. Do edycji "Keep Walking City" wyprodukowano po 2500 tysiąca egzemplarzy dla wybranych 6 miast różnych państw. Poza Warszawą znalazły się jeszcze takie miasta jak Madryt, Istambuł, Meksyk, New Delhi i Bangkok. Każdą z limitowanych butelek będzie można kupić po ich premierze, które są zaplanowane od lipca do września.

Co wyróżnia Whisky Johnnie Walker Black 12YO Warsaw Tatoo Air Ink?

12-letnia Johnnie Walker Black Air Ink powstała we współpracy z uznanym, polskim ulicznym artystą Alkiem Morawskim. Zaprojektował on niezwykłą etykietę przedstawiającą między innymi Syrenę warszawską, Pałac Kultury i Nauki czy Złotą Kaczkę. Wyjątkowość stanowi nie tylko sama grafika, ale również współpraca z firmą Air Ink zajmującą się produkcją tuszu kreślarskiego wytwarzanego z zanieczyszczeń powietrza. Celem globalnego projektu marki Diageo jest utrzymanie świeżego powietrza w dużych miastach jak i pobudzenie kreatywności. 

W środku znajdziemy znanego dwunastoletniego Johnniego Walker'a Black, który jest kupażem około 40 destylatów w tym między innymi Cardhu, Caol Ila, Clynelish, Talisker czy Glenlossie dojrzewających nie krócej niż 12 lat. Całość jest wspaniale skomponowana, smak jest żywy i harmonijny. Wyczuwalna przyjemna słodycz karmelu, toffi i owoców, a to wszystko otulone akcentem dymu torfowego. 

Jak smakuje Whisky Johnnie Walker Black 12YO Warsaw Tatoo Air Ink?

Aromat: Słodki i zbalansowany, toffi, wanilia, suszone owoce, akcent torfu i prażonego dębu.

Smak: Bogaty, kremowe toffi, lekka nuta pikantnej wanilii, słodkie suszone śliwki i wiśnie, nuty dymne.

Finisz: Średnio długi, słodycz wanilii otulona śladem dymu. Whisky Johnnie Walker Black 12YO Warsaw Tatoo Air Ink - zamów online!