rum-kraken-black-spice-0-7l
Cena:
129,00PLN
Ilość: szt.
Kraj :Karaiby
Gatunek :Czarny/Black
Style rumowe:Hiszpański

Rum Kraken Black Spiced 40% 0,7l

Przyprawiony ciemny rum w butelce o unikalnym designie, pprzypominające stare wiktoriańskie karafki przywiezione na pokłady statków. Jego mityczna nazwa Kraken przywodzi na myśl legendarnego morskiego potwora, który kiedyś przerażał żeglarzy. Legenda głosi, że gigantyczna ośmiornica rozbijała statki i wciągała je na dno oceanu.
Kraken Black Spiced jest mieszanką rumów Trynidadu i Tobago, dojrzewających od 12 do 24 miesięcy w dębowych beczkach, a jego receptura składa się z 11 niezwykłych składników, z których wszystkie są utrzymywane w tajemnicy.

Rum Kraken Black Spiced jak smakuje? 

Ta niezwykła mieszanka pozwoliła uzyskać niesamowitą słodycz i posmak wanilii. Rum głęboki i aksamitny, a jego degustacja ujawnia aromaty wanilii i goździków, podkreślone cynamonem, karmelem, imbirem i kawą.
Krakena można zaliczyć do kategorii produktów kultowych, czyli tych, którym nadajemy wartość ponadmaterialną i z którymi lubimy się identyfikować. To mityczny wizerunek marki i fantastyczna przygoda obiecana na dnie szklanki.

Z czym pić Kraken rum Black Spiced?

Kraken doskonale smakuje samodzielnie, ale jest też doskonałym dodatkiem do koktajli. Spróbuj rum z dodatkiem z piwem imbirowym, colą czy piwem z dodatkiem przypraw korzennych.

Gdzie kupić karaibski rum Kraken?

Rum Kraken możesz kupić online u nas lub stacjonarnie w Fire & Ice Alkohole Swiata w Zielonej Górze. Zapoznaj się również z limitowaną wersją rumu Kraken -> Rum Kraken Black Spiced Limited Edition