RUM NEGRITA SPICED GOLDEN 35% 0,7L
Cena:
67,99PLN
Ilość: szt.
Gatunek :Złoty/Gold

RUM NEGRITA SPICED GOLDEN

To karaibski rum stworzony i zarejestrowany w 1886 przez wizjonera znanego jako Paul Bardinet. A cała historia rozpoczęła się w 1857 roku  kiedy jako młody  Francuski wytwórca likierów zainteresował się sprowadzeniem na stary kontynent  alkoholi z dalekich wysp morza karaibskiego. Dociekliwy z natury Paul Bardinet postanowił poświęcić się całkowicie zgłębieniu wiedzy na temat tego fascynującego trunku jakim jest rum . Po wielu podróżach i eksploracji obszarów wielkich i małych Antyli Paul Bardinet odkrył wiele technik produkcji rumów i odkrył sekret jego produkcji. Stając się ekspertem w świecie rumów osobiście wybrał i zestawił z sobą najlepsze rumy tworząc swoje wielkopomne dzieło. Wtedy teraz i już na zawsze z rumem Negrita będzie kojarzyć się postać karaibskiej dziewczyny. 
RUM NEGRITA SPICED GOLDEN- to wyjątkowa kombinacja wyselekcjonowanych rumów łączona jest wanilią i skórkami cytrusów. Połączenie to tworzy niezwykle egzotyczny i odświeżający smak. Rum ten jest idealnym drinków podkreślając ich tropikalny charakter.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi markami dostępnymi w naszej ofercie online – rum, który oferujemy jest najwyższej jakości i pochodzi z najróżniejszych krajów świata.

Kupujący ten produkt kupili także: