Szampan Moet & Chandon Grand Vintage 2015 doskonały na każdą ważną okazję

Moet Chandon Grand Vintage 2015 12,5%

Szampan Moet Chandon Grand Vintage 2015 jak każdy z rocznikowych wydań jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Rok 2015 był obfity w soczyste winogrona o czerwonej skórce, które wykazały niezwykłą dojrzałość. Moet Chandon Grand Vintage 2015 charakteryzuje się mocnym, owocowym profilem oraz krągłym i pełnym finiszem. Starannie wyselekcjonowane winogrona zbierane są dopiero po osiągnięciu pełnej dojrzałości, co pozwala uzyskać najwyższą jakość produktu. 

Moët Szampan

Szampany Moët & Chandon to produkt niezwykle luksusowy. Wybierany jest przez konsumentów, którzy pragną celebrować ważne chwile. Często szampany są kupowane na wyjątkowy prezent, który sprawi przyjemność każdemu obdarowanemu. Szampan Moët to produkt uniwersalny, dlatego jest odpowiedni na różne okazje, na urodziny, jubilaty, święta, Sylwestra lub na romantyczny wieczór z drugą połówką. 

Szampan Moet Chandon Grand Vintage 2015 0,75l

To wspaniała mieszanka trzech szczepów: Pinot Noir (44%), Chardonnay (32%), Meunier (24%). Szampan starzeje się przez co najmniej 6 lat w piwnicach domu szampańskiego Moët & Chandon. Po tym okresie usuwany jest osad i wino dojrzewa przez następne minimum 6 miesięcy. 

Aromat i smak szampana Moet Chandon Grand Vintage 2015

Aromat: Delikatny i kwiatowy. Najpierw subtelne nuty świeżo pieczonego chleba z migdałami, następnie czarny bez i jaśmin. Później owoce, głównie soczysta brzoskwinia i arbuz. 

Smak: Głęboki i uwodzicielski. Mocne nuty kwiatowe z akcentem anyżu i mentolu. 

Finisz: Soczysty z delikatną goryczką i nutą migdałów. 

 

Zapoznaj się z innymi szampanami z tej kategorii, na przykład Szampan Moet Chandon Brut Imperial, Moët & Chandon Rose lub Moet Chandon Ice Imperial z kieliszkami!