Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%
Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%
Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%
Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%
Cena:
4990,00PLN
Ilość: szt.
Rodzaj whisky :Single Malt Whisky
Kraj :Szkocja
Beczka:American Oak
Smak whisky:Owocowa

Whisky Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 0,7l 43%

Glenfiddich, najczęściej nagradzana whisky single malt na świecie ma do zaprezentowania unikatową kolekcję Time Reimagined, która w niezwykły sposób łączy przeszłość z teraźniejszością. W skład serii wchodzą 30, 40 i 50-letnie ekskluzywne whisky, gdzie każda powstała z dokładną starannością wraz z powolnym upływem czasu. To doskonałe ukazanie niezwykłego kunsztu destylarni, która stała się autorytetem każdej produkującej single malt'y klasy premium. Każda whisky w serii pokazuje swój niepowtarzalny charakter, innowacje i szyk stworzony dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu destylarni Glenfiddich. 

Czym charakteryzuje się 30-letnia szkocka whisky Glenfiddich Suspended Time Series?

Whisky Glenfiddich 30 Years Old ma za zadanie przedstawić historię, gdy Malt Master Glenfiddich - Brian Kinsman podejmuje decyzję o zakończeniu starzenia whisky i postanawia ją zabutelkować z mocą 43% ABV. Innowacyjne opakowanie zewnętrzne nawiązuje do chwili, gdy decyzja o zabutelkowaniu została podjęta i dzięki temu trunek na zawsze pozostanie tej w formie, którą wypracował przez 30 lat. Unikatowe opakowanie będzie zdobić barek każdego konesera. Dzięki złożonej strukturze projektu i dynamicznym, srebrnym liniom, które odbijają światło butelka wygląda jakby była zawieszona w powietrzu. Według Briana Kinsmana na wyjątkowość trunku wpływa nie tylko intensywność dębowej beczki, ale przede wszystkim czas i natura, który kształtuje smak trunku i właśnie to ma zadanie przedstawić kolekcja Glenfiddich Time Reimagined.

Jak smakuje i jakie ma cechy Glenfiddich Suspended Time Series 30 YO 43%?


Aromat
: Wykwintny, aksamitny, doskonale łączący intensywny dąb ze słodkimi, delikatnymi nutami sherry.


Smak: Złożony i głęboki, kombinacja nut dębu z akcentami kwiatowymi.

Finisz: Długi, ciepły i harmonijny z akcentem miodu.