szkocka whisky Johnnie Walker Blue Label Timorous Beasties Limited Edition 46%whisky-johnnie-walker-blue-label-timorous-beasties-limited-edition-46proc
szkocka whisky Johnnie Walker Blue Label Timorous Beasties Limited Edition 46%
whisky-johnnie-walker-blue-label-timorous-beasties-limited-edition-46proc
Wybierz:
Rodzaj whisky :Blended Whisky
Kraj :Szkocja
Beczka:Bourbon

Szkocka WHISKY JOHNNIE WALKER BLUE LABEL TIMOROUS BEASTIES LIMITED EDITION

jest to ultra premium blended whisky. Jej głównymi składnikami są: Caol Ila, Royal Lochnagar i Mrotlach. Od chwuli debiutu whisky Johnnie Walker Blue Label uchodzi za archetym super blenda i doczekał się kilku limitowanych edycji . Butelka Timorous Beasties ukazuje piękno flory i fauny w czterech zakątkach Szkocji.

Projekt jest zdominowany przez jedną z najrzadszych naturalnych piękności na świecie, Aurora Borealis (lub Northern Lights), świecącą teatralnie nad Highlands. Pod tym kultowym tłem wznoszą się trzy rzadkie duże ptaki w Szkocji - majestatyczny orzeł bielik, niepowtarzalny curlew i szybka kaczka edredonowa.

Zilustrowane obok tych „bestii” są dwa najmniejsze rzadkie cuda Szkocji: wąsiejąca ćma pszczół jastrzębia i najmniejszy motyl Szkocji - Small Blue. Kwiatowe przedstawienia machaira, skalnicy i górskich przystani dopełniają sugestywną scenę.

Ten niezwykły ekosystem zapyla i pielęgnuje idealne środowisko do tworzenia charakterystycznych smaków whisky Johnnie Walker przez prawie dwa wieki.