Cena:
79,99PLN
Ilość: szt.
Kraj :Irlandia

Whisky Proper Twelve 0,7 litra

Proper Twelve to niezwykle oczekiwana pozycja od Conora McGregora. Jest to potrójnie destylowana whiskey mieszana, leżakowana w beczkach z dębu amerykańskiego po burbonie przez minimum trzy lata.

Conor Anthony McGregor – to irlandzki zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), mistrz Cage Warriors w wadze piórkowej i lekkiej (2012) oraz Ultimate Fighting Championship w wadze piórkowej (2015) i lekkiej (2016). Znany z niekonwencjonalnego stylu walki oraz nokautującego ciosu.


Ciekawostki o whiskey Proper Twelve

Ciekawostką jest, że pierwotna nazwa whisky miała być zaczerpnięta ze sportowego pseudonimu McGregora "Notorius", jednak prawa do nazwy posiada już inna firma. Nazwa "Twelve" nie odnosi się do wieku tej irlandzkiej whiskey, ale oddaje hołd niezbyt bezpiecznej dzielnicy Crumlin 12 w Dublinie, gdzie przyszedł na świat i wychowywał się  ten słynny wojownik. 

Trunek jest produkowany w obszarze znanym z bogatej gleby i czystej wody źródlanej, a użyte do jej produkcji zboża poddane sa dokładnej selekcji.
Whiskey jest złożona i wyrafinowana, a jednocześnie gładka i przystępna z nutami wanilii, miodu i prażonego drewna.

Whisky Proper Twelve to zdecydowanie doskonały stosunek ceny do jakości.

Produkt do niedawna praktycznie nie dostępny na Starym Kontynencie - ta doskonała irlandzka whiskey oficjalnie dostępna była jedynie w 16 Stanach Ameryki Północnej.
Whiskey Proper Twelve pojawiła się w ilości kilkuset tysięcy butelek i została całkowicie wyprzedana w przeciągu zaledwie miesiąca. W naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym staramy się zadbać o jej dostępność ponieważ wiemy jak bardzo poszukiwana jest przez Panów, ale również i Panie.

Kiedy wybrać whisky Proper Twelve?

Oczywiście zazwyczaj po tą whiskey sięgają mężczyźni pasjonujący się mieszanymi sztukami walki. Zazwyczaj panowie spotykają się przy whiskey Proper Twelve oglądając pojedynki i turnieje mieszanych sztuk walki MMA. Dlatego zwiększone zainteresowanie nasz sklep online odczuwa właśnie w dniach poprzedzających walki Conora MacGregora. Warto mieć to na względzie organizując spotkanie. Ta whisky ma ograniczoną produkcję i dystrybucję.
Do Polski trafiła w bardzo ograniczonej ilości. W sklepie online i stacjonarnym Fire & Ice Alkohole Świata w rewelacyjnej cenie ! Dla Pań natomiast bardzo polecamy delikatny i wykwintny szampan Moet z kieliszkiem, który od dłuższego czasu jest dostępny na naszej platformie.

Kupujący ten produkt kupili także: