WÓDKA BELVEDERE PURE 0,7L 40% KARTONWÓDKA BELVEDERE PURE 0,7L 40% KARTON
WÓDKA BELVEDERE PURE 0,7L 40% KARTON
WÓDKA BELVEDERE PURE 0,7L 40% KARTON

Wódka Belvedere Pure 0,7l 40% 

Najwyższej jakości, luksusowa polska wódka wprowadzona na rynek w 1993 roku przez Polmos Żyrardów. Bardzo szybko zyskała sławę na skalę światową i została uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium ustalając standardy w kategorii wódek z najwyższej półki. 

Belvedere wódka produkowana jest wyłącznie z naturalnych składników - polskiego żyta Dańkowskiego z regionu Mazowsza i krystalicznej wody artezyjskiej. Stworzona z pasją, z miłości do wysokiej jakości i piękna co definiuje już sama nazwa "Belvedere" (z włoskiego bello- piękny, vedere - widzieć). Wódka zachwyca swoim delikatnym, doskonałym smakiem, dlatego jest ikoną ekskluzywnych wydarzeń, prestiżu i luksusowej zabawy. Elegancka butelka z wizerunkiem Pałacu Belwederskiego w Warszawie, na co udzielił zgody sam prezydent Lech Wałęsa tylko podkreśla jej wyjątkowy charakter. 
Belvedere od 2009 roku otrzymała ponad czterdzieści pięć nagród i wyróżnień, jest towarzyszem prestiżowych wydarzeń jak Tygodnie Mody w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie, czy festiwalu filmowym Cannes. Wiele światowej sławy artystów jak Grace Jones, Lady Gaga czy Rita Ora współpracuje z marką Belvedere, pojawiła się również ona w filmie Spectre z Jamesem Bondem. 

Noty degustacyjne Belvedere Pure - jak smakuje?

Aromat: Kremowy z akcentem wanilii. 

Smak: Pełny z jedwabistą strukturą. Akcenty wanilii i pieprzu. 

Finisz: Długi z nutą migdałów.


Przekonaj się sam o niezwykłym charakterze Belvedere i wybierz ją do celebrowania ważnych okazji. Trunek kojarzy się z najwyższą jakością, dlatego będzie wspaniałym pomysłem na prezent na każdą okazję!

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: