RUM DON PAPA 41% ZESTAW 3 x 0,2LRUM DON PAPA 41% ZESTAW 3 x 0,2L
RUM DON PAPA 41% ZESTAW 3 x 0,2L
RUM DON PAPA 41% ZESTAW 3 x 0,2L

RUM DON PAPA 41% ZESTAW 3 x 0,2L


Zestaw 3 butelek wspaniałego rumu Don Papa. To jeden z najchętniej kupowanych rumów w naszym sklepie. Zachwyca swoim smakiem, jest ponadczasowy. To będzie idealny prezent na każdą okazję, lub jeśli nie wiesz na który rum Don Papa się zdecydować, spróbuj tego niezwykłego zestawu:

Don Papa spędza 7 lat na zboczach góry Kanalon, gdzie leżakuje w dębowych beczkach. Posiada lekki, owocowy aromat oraz gładki, delikatny smak. Wyczuwalne są wanilia, miód i kandyzowane owoce.

Don Papa Sherry Cask Finish to starzony rum, który  początkowo leżakował przez kilka lat w beczkach z amerykańskiego dębu bourbon a 
 ostatnie (18 miesięcy) spędził w 4 różnych rodzajach beczek po sherry: Fino, Pedro Ximenez, Crema i Palo Cortado. W tym czasie i dzięki selekcji różnych rodzajów beczek, rum był w stanie rozwinąć bardzo owocowo-słodki bukiet. Rum o intensywnym aromacie dojrzałych winogron, na podniebieniu bogatym z nutami śliwek, dojrzałych fig, kakao i wanilii.

Don Papa Rum 10 Years Old to rum klasy premium, który dojrzewa przez 10 lat w zwęglonych dębowych beczkach i jest butelkowany w ograniczonych małych partiach. Ciemno bursztynowy kolor oraz smak suszonych owoców, kakao i odrobiny dębu jest idealny do smakowania z kostką lodu.