RUM BUMBU 40% 0,7L KARTON BARBADOS
Kraj :Barbados
Udostępnij:

RUM BUMBU 40% 0,7L KARTON BARBADOS

Rum Bumbu, wytwarzany jest z najlepszych składników, jakie mogą zaoferować Karaiby. Jego historia sięga XVI i XVII wieku, kiedy to powstała pierwotna receptura, która zachowała się do dziś. Pierwotni mieszkańcy nazywali ten wielki rum Bumbu, co rzekomo oznaczało w ich ojczystym języku - w porządku. Receptura Bumbu została zachowana do dziś, a producenci najlepszego rumu na świecie mogą być dumni z tego, że pozostali wierni oryginalnemu składowi bez żadnych konserwantów ani chemikaliów.
Rum BumBu oferuje eksplozje smaku, która Cię uderza, złożony, delikatny i słodki. W ręcznie robionej butelce o charakterze poziomego krzyża wykonanej z cyny i zamkniętej prawdziwym naturalnym korkiem w ściśle limitowanej produkcji. Znany na całym świecie z tego, że jego mistrzowie rumu wybierają najlepszą trzcinę cukrową z kilku krajów Karaibów i Ameryki Łacińskiej, aby osiągnąć 100% zrównoważony aromat i smak. W rumie znajdziesz destylowane ekstrakty trzcinowe z Barbadosu, Belize, Brazylii, Kostaryki, Dominikany, Salwadoru, Gujany, a nawet Hondurasu. Po procesie destylacji rumy leżakują w dębowych beczkach do 15 lat.

Aromat: przyjemnie wyraźny, wyczuwalny zapach owoców tropikalnych, banana, herbatnika maślanego, karmelu i delikatnej drzewności dębu.
Smak: tony pieprzu, kakao, wanilii z subtelnymi nutami cynamonu, kardamonu.
Finisz: delikatny i słodki.