Rum Bumbu z Barbadosu 0,35 litra

Rum Bumbu 40% 0,35l

Rum Bumbu, wytwarzany jest z najlepszych składników, jakie mogą zaoferować Karaiby. Jego historia sięga XVI i XVII wieku, kiedy to powstała pierwotna receptura, która zachowała się do dziś. Pierwotni mieszkańcy nazywali ten wielki rum Bumbu, co rzekomo oznaczało w ich ojczystym języku - w porządku. Receptura Bumbu została zachowana do dziś, a producenci najlepszego rumu na świecie mogą być dumni z tego, że pozostali wierni oryginalnemu składowi bez żadnych konserwantów ani chemikaliów.

Rum Bumbu 0,35 litra

Rum Bumbu oferuje eksplozje smaku. W ręcznie robionej butelce o charakterze poziomego krzyża wykonanej z cyny i zamkniętej prawdziwym naturalnym korkiem w ściśle limitowanej produkcji. Znany na całym świecie z tego, że jego mistrzowie rumu wybierają najlepszą trzcinę cukrową z kilku krajów Karaibów i Ameryki Łacińskiej, aby osiągnąć 100% zrównoważony aromat i smak. Trzcina cukrowa pochodzi między innymi z Barbadosu, Belize, Brazylii, Kostaryki, Dominikany, Salwadoru, Gujany, a nawet Hondurasu.
Bumbu jest to rum aromatyzowany naturalnymi przyprawami, między innymi wanilią z Madagaskaru, karmelem, cynamonem czy bananem. 
Po procesie destylacji rumy leżakują w dębowych beczkach do przez okres od 5 do 6 lat.

Bumbu rum - noty degustacyjne

Aromat: słodki i owocowy, wyczuwalny zapach owoców tropikalnych, banana, herbatnika maślanego, karmelu. W tle nuta dębu i cynamonu.

Smak: Przyjemna słodycz tropikalnych owoców. Przewaga banana otoczonego karmelem. Mocne nuty wanilii z subtelnym akcentem cynamonu. 

Finisz: delikatny i słodki.