Cena:269,00PLN
Ilość: szt.
Kraj :Dominikana
Beczka:Burbon
Gatunek :Złoty/Gold
Style rumowe:Francuski
Udostępnij:

RUM MATUSALEM GRAN RESERVA SOLERA 23YO 0,7L 40% DOMINIKANA

Destylarnia Matusalem powstała w 1872 dzięki połączeniu sił Benjamína i Eduardo Camp oraz Evaristo Álvarezem, którzy mieli jeden wspólny cel- znaleźć smak tak niezapomniany, żeby uciec od utartych trendów i stać się ponadczasowy. Matusalem nawiązuje do postaci bibilijnej, która żyła przez 969 lat. „Motywem przewodnim” rumu jest przyjemność degustacji, wyrażania i dzielenia się naturalnym dobrym smakiem. 

System Solera wykorzystywany przy starzeniu rumu, to antyczna technika używana do produkcji hiszpańskich win brandy i sherry. Trunek jest wytwarzany ze sfermentowanej melasy i dzięki technice systemu Solara owocuje swoją wyjątkowością i ma niezrównany smak. 

Rum Matusalem Gran Reserva Solera 23YO 0,7l 40%

Elegancki, bursztynowy rum odnosi niezwykłe sukcesy - Matusalem Gran Reserva 23 zdobył siedem nagród za innowacyjność i doskonałość.

Rum zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienia, ale będzie również smakował tym, którzy dopiero swoją przygodę z tym rodzajem trunku zaczynają. Idealnie będzie smakował z przyjaciółmi na przyjęciach, ale również podczas leniwego, wieczornego relaksu. 

Zapach: Delikatny, słodki, nuty toffi i karmelu.

Smak: Gładki, łagodny ze śladami miodu, dębu i wanilii.

Finisz: Trwały z nutką pikanterii. 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: