TULLAMORE

Whisky Tullamore DEW

Jedna z najbardziej znanych i docenianych na świecie marek irlandzkiej whiskey Tullamore DEW dostępna jest w wielu różnych butelkach na naszej platformie. Zobacz nasz asortyment i wybierz najlepszą dla siebie odmianę i butelkę. Zamów online z szybką dostawą do Twojego domu czy biura.

Historia marki whiskey Tullamore DEW

Historia Tullamore D.E.W. rozpoczęła się w 1829 roku w uroczej miejscowości Tullamore, w samym sercu Irlandii. Lokalizacja destylarni została wybrana przypadkowo. Jej okolice słyną z najbardziej żyznych ziem w całym kraju. To właśnie tam rośnie najwyższej jakości jęczmień i płynie krystalicznie czysta źródlana woda - baza do tworzenia jednej z najlepszych whiskey na świecie. Tullamore D.E.W. zawdzięcza swoją nazwę pełnemu determinacji Danielowi Edmondowi Willamsowi, który jako 14-letni chłopiec zatrudnił się w wytwórni, by następnie rozwijać firmę przez kolejne dziesięciolecia.

Irlandzka whisky Tullamore DEW obecnie

Tullamore D.E.W. to irlandzka whiskey znana ze swojej wyjątkowej łagodności i unikalnego charakteru. Każda butelka to kompozycja najwyższej jakości whiskey: single malt, jęczmiennej oraz zbożowej. Whiskey Tullamore D.E.W. to niepowtarzalny styl tradycyjnego trunku.

Teraz ta whiskey jest doceniana przez koneserów na całym świecie. Dowodem uznania specjalistów jest wiele medali zdobytych w prestiżowych międzynarodowych konkursach, m.in. dwa złote medale w konkursie World Spirits Competition w San Francisco oraz trzy złote medale w konkursie Global Irish Whiskey Masters 2015.
Filtry
79PLN 328PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?