whisky-szkocka-FAMOUS-GROUSE
Rodzaj whisky :Blended Whisky
Kraj :Szkocja
Udostępnij:

WHISKEY FAMOUS GROUSE 1L 

The Famous Grouse jest jednym z najlepiej sprzedających się blended whiskey marki w Szkocji. Mieszanka Grouse Marka została stworzona przez Matthew Gloag & Sons w 1896 roku i ze względu na jego popularność, w 1905 roku został przemianowany na "The Famous Grouse". Od tego czasu, ten sam proces destylacji jest śledzony, aby zapewnić wspaniały smak i jakość w każdej kropli.

Famous Grouse Whiskey wykonana jest z najlepszych składników, które są starannie wybrane z zaufanych źródeł. Różnorodność najlepszych szkockich whisky, w tym whisky single malt - Highland Park i The Macallan, są mieszane razem i dojrzewa w dębowych beczkach przez kilka miesięcy, aby dodać znak po whisky, dla których jest ona znana na całym świecie. Szkocka whisky Famous Grouse ma etykietę z bażantem.

Co jeszcze można powiedzieć o whiskey Famous Grouse?

Ze względu na swoją wyjątkową jakość i smak, został wyróżniony "Royal Warrant", który jest wydawany jedynie firm, które dostarczają towary lub usługi na dworze królewskim lub niektórych osobistości królewskich. Stąd, każda butelka zawiera wyrażenie By Appointment to her majesty The Queen.
Butelka tej szkockiej whisky ma charakterystyczną etykietę z bażantem.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie najlepszą dostępną w Polsce whiskey online.

Kupujący ten produkt kupili także: