whisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-yearwhisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-yearwhisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-year
whisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-year
whisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-year
whisky-glenfiddich-18yo-chinese-new-year
Rodzaj whisky :Single Malt Whisky
Kraj :Szkocja
Beczka:Biały Dąb
Smak whisky:Słodka

Whisky Glenfiddich 18YO Chinese New Year + 2 szklanki

Zapoznaj się z niezwykłą limitowaną edycją Glenfiddich Chinese New Year! Wspaniała, doceniania na całym świecie whisky w zestawie z dwoma szklankami. Przepiękna szata graficzna została zaprojektowana przez chińskiego artystę - Rlona Wanga i jest to ostatnia edycja związana z chińskim nowym rokiem. Artysta zaprezentował ikonę królewskiego jelenia i przedstawił roczną podróż zięcia Williama Granta (założyciela wspaniałej destylarni Glenfiddich)- Charlesa Gordona, który udał się do Azji z kilkoma skrzynkami tej ponadczasowej whisky, marząc, aby cały świat poznał jego niesamowity smak. 
To idealna propozycją na prezent dla koneserów lub kolekcjonerów. 

Whisky Glenfiddich 18YO Chinese New Year

Glenfiddich 18 YO to ponadczasowa whisky, która starannie dojrzewała przez co najmniej 18 lat w beczkach ze szlachetnego hiszpańskim drewna Oloroso i beczkach z amerykańskiego dębu, dzięki czemu rozwija bogatą, intrygująco owocową i mocną ekspresję whisky Glenfiddich.

Niezwykła destylarnia powstała dzięki wytrwałości Williama Grant'a w 1887 roku i prowadzona jest wielu pokoleń jego rodziny. Ten single malt powstaje z najlepszego jęczmienia i krystalicznie czystej wody uzyskiwanej z podziemnego źródła Robbie Dhu. Glenfiddich 18 to luksusowa whisky, która idealnie będzie nadawać się na prezent. Każda partia jest indywidualnie numerowana i jest wynikiem kunsztu i pasji whisky. 

Cechy szczególne whisky Glenfiddich 18YO Chinese New Year + 2 szklanki

Kolor: Złoty

Aromat: Bogaty w dojrzałe owoce orchidei, mocny dąb i pieczone jabłko.

Smak: Cukierkowa skórka, daktyle i suszone owoce z nutami dębu.

Finisz: Długi i dystyngowany.