WHISKY CARDHU GOLD RESERVE 40% 0,7L

WHISKY CARDHU GOLD RESERVE 40% 0,7L Wspaniała whisky produkowana w jednej z najstarszych destylarni Speyside, która swoją historią sięga 200 lat wstecz. Znana ze swojego niezwykłego, gładkiego i słodkiego smaku whisky zawdzięcza w głównej mierze dwóm zdeterminowanym kobietom, które należały do założycielskiej rodziny Cardhu. 

Cardhu Gold Reserve jest jeszcze delikatniejsza i bardziej owocowa od klasycznego 12-latka. Starzona w specjalnie wyselekcjonowanych przez Master Blender'a dębowych beczkach nabrała niepowtarzalnego smaku. Whisky ta będzie odpowiednia dla początkujących degustatorów, dla kobiet ale również dla każdego konesera dobrych trunków. Jej piękna złota oprawa zrobi wrażenie na każdym, więc będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika whisky. Sama butelka jak i kartonik kojarzy się z luksusem i elegancją. 

Whisky Cardhu Gold Reserve jest idealna do serwowania jako aperitif, świetnie smakuje samodzielnie w kieliszku degustacyjnym ale jest również świetnym dodatkiem do koktajli i drinków. 


Aromat: Wspaniale zbalansowany, słodycz wanilii i miodu połączona ze świeżymi owocami jak jabłko i morele z dodatkiem skórki pomarańczy.

Smak: Łagodny i idealnie zbudowany. Bogactwo słodkich owoców, ciemnej czekolady, toffi, cynamon, nuty dębowe.

Finisz: Średnio długi, rozgrzewający z nutami karmelu i goryczki dębu.