szkocka whiskey COMPASS BOX \MYTHS AND LEGENDS II

Szkocka WHISKEY COMPASS BOX "MYTHS AND LEGENDS II" 0,7L 46%

Myths & Legends to zestaw trzech limitowanych edycji Compass Box.
Trylogia podkreśla znaczenie i zalety mieszania ze wszystkimi kategoriami szkockiej whisky, w tym single maltów.
Każda whisky celebruje stosowanie mieszania i zadaje jednocześnie pewien „mit” na temat szkockiej whisky, którą Compass Box zauważył w branży lub wśród konsumentów.
Whisky dotyczy kreatywności i jakości, a nie kategorii i uprzedzeń.
Seria Myths & Legends wykorzystuje mieszanie do badania i demonstrowania tego przekonania.

WHISKY COMPASS BOX "MYTHS AND LEGENDS II

Mity i legendy II - druga edycja trylogii, podobnie jak pierwsza edycja, to single malt whisky - pojedyncza gorzelnia, w tym przypadku ze Scottish Speyside. Nie jest to jednak typowa słodowa whisky „Speyside”, po prostu dlatego, że nie ma typowej słodowej whisky „Speyside”.
Zwięzły charakter Myths & Legends II jest wynikiem decyzji procesowych podejmowanych w gorzelni, efektów dojrzewania różnych rodzajów beczek i czasu przechowywania, a także decyzji dotyczących formuły ostatecznego mieszania.
Wskazania smaku whisky znajdują się w szkle, a nie w rejonie gorzelni.

Przednia etykieta: dotyczy produkcji whisky.
Na pierwszym planie jest postać w złotej spirali, która pokazuje ich znaczenie dla aromatu whisky. Ta spirala jest aluzją do falistych rur miedzianych używanych w destylarni Glen Elgin (destylarnia, w której produkowano whisky w Myths & Legends II).
Jest to ogólnie symbol procesów destylarskich.
Tymczasem krajobraz (reprezentujący mit regionów whisky) zajmuje miejsce z tyłu.
Fakt, że region, w którym znajduje się destylarnia, odgrywa podrzędną rolę, podkreśla maska, którą kobieta trzyma etykietę w dłoni. Back Label: szkocka whisky ma bogaty wybór opowiadań, mitów i legend.

WHISKY COMPASS BOX "MYTHS AND LEGENDS II - dodatkowe informacje

To, co zaczyna się jako mit, może jednak stać się mądrością, która wpływa na nasze zrozumienie i ogranicza naszą przyjemność.
Compass Box postanowił zakwestionować trzy mylące przekonania na temat szkockiej whisky w tej serii.
Po pierwsze, mieszanie nie ogranicza się do mieszanej szkockiej whisky. Marki Single Malt olśniewają również wiele różnych beczek z tej samej gorzelni, tworząc własny styl domu. Kolejny mit mówi, że „region” whisky w jakiś sposób decyduje o jego smaku. W końcu niektórzy uważają, że whisky słodowa z renomowanych gorzelni jest zbyt cenna, aby łączyć się z innymi.
John Glaser z szacunkiem się nie zgadza.
Myths & Legends II to single malt whisky w różnym wieku z jednej destylarni Speyside. Oprócz aromatów owoców tropikalnych i toffi odkryjesz także subtelne, obfite nuty i przyprawy. Ta odrębność nie ma nic wspólnego z „Speyside”; Najważniejsze są decyzje procesowe w gorzelni, efekty dojrzewania i twoje własne decyzje dotyczące ostatecznej mieszanki. Wskazania smaku whisky znajdują się w szkle, a nie w rejonie
gorzelni.
To druga z trzech zabawnych i pobudzających do myślenia whisky.

Kupujący ten produkt kupili także: